Categorie

Ranking Tabel 2020/2021

Ranking December 2020 – Bloemen

Naam:Fotonr:AlexAnkeCeesEdFredIngridJacobPeterRobTanjaWim 
Alex82133211
Anke721215213
Cees3421313418
Ed5113229
Fred4445554532
Ingrid S.935135341328
Jacob6231511
Peter15510
Rob1044
Tanja11213
Wim2344244526

Ranking November 2020 – LICHT

Naam:Fotonr:AlexAnkeCeesEdFredIngridJacobPeterRobTanjaWim 
Alex11112
Anke9514515
Cees2525113
Ed100
Fred43135154224
Ingrid S.625453533535
Jacob5122443319
Peter15242417
Rob831217
Tanja7313310
Wim34442421223

Ranking Oktober 2020 – Gezicht in Natuur

Naam:Fotonr:AlexAnkeCeesEdFredIngridJacobPeterRobTanjaWim 
Alex844445122
Anke1113533218
Cees93324416
Ed21449
Fred445555553340
Ingrid S.10234514
Jacob60
Peter7213111211
Rob110
Tanja35312213
Wim522217

Ranking September 2020 – Dierenportret

Naam:Fotonr:AlexAnkeCeesEdFredIngridJacobPeterRobTanjaWim 
Alex3336
Anke10455114323
Cees11333225220
Ed61443541123
Fred52215212
Ingrid S.731114515
Jacob42226
Peter80
Rob22544353430
Tanja951524415330
Wim10

Totaalscore 2020/2021

Seizoen 2020/2021juli/augsept.okt.nov.dec.jan.feb.mrt.apr.meijun.Totaal
Alex Haylett962221100000050
Anke Lodewijks32318151300000072
Cees Petter142016131800000081
Ed Lodewijks142390900000055
Fred van Duijn4012402432000000148
Ingrid Schot815143528000000100
Jacob Groenewold3360191100000069
Peter Friederich19011171000000057
Rob Beekman23007400000043
Tanja de Mooij10301310300000066
Wim Messink1307232600000069

Ranking Augustus 2020 – Kerken

Naam:Fotonr:AlexAnkeCeesEdFredIngridJacobPeterRobTanjaWim 
Alex331149
Anke11213
Cees44431214
Ed911252314
Fred5155551455440
Ingrid84318
Jacob233435334533
Peter65224212119
Rob1022
Tanja725310
Wim1424313