Categorie

Ranking Tabel 2020/2021

Ranking Maart 2021 – Honden in actie

Naam:Fotonr:AlexAnkeCeesEdFredIngridJacobPeterRobTanjaWim 
Alex3358
Anke843335355334
Cees62327
Ed1112541316
Fred7545551442540
Ingrid S.144131215
Jacob9544224122
Peter5145
Rob2314
Tanja103212210
Wim41124

Ranking Februari 2021 – Miniatuur

Naam:Fotonr:AlexAnkeCeesEdFredIngridJacobPeterRobTanjaWim 
Alex821339
Anke10314210
Cees1422355425
Ed953543222
Fred21427
Ingrid S.45553511126
Jacob734344244533
Peter0
Rob312523215
Tanja52439
Wim6111519

Ranking Januari 2021 – Trappen

Naam:Fotonr:AlexAnkeCeesEdFredIngridJacobPeterRobTanjaWim 
Alex21253213
Anke9222129
Cees53343351527
Ed72142425121
Fred11245416
Ingrid S.851118
Jacob35354332429
Peter0
Rob61359
Tanja104453514329
Wim444

Ranking December 2020 – Bloemen

Naam:Fotonr:AlexAnkeCeesEdFredIngridJacobPeterRobTanjaWim 
Alex82133211
Anke721215213
Cees3421313418
Ed5113229
Fred4445554532
Ingrid S.935135341328
Jacob6231511
Peter15510
Rob1044
Tanja11213
Wim2344244526

Ranking November 2020 – LICHT

Naam:Fotonr:AlexAnkeCeesEdFredIngridJacobPeterRobTanjaWim 
Alex11112
Anke9514515
Cees2525113
Ed100
Fred43135154224
Ingrid S.625453533535
Jacob5122443319
Peter15242417
Rob831217
Tanja7313310
Wim34442421223

Ranking Oktober 2020 – Gezicht in Natuur

Naam:Fotonr:AlexAnkeCeesEdFredIngridJacobPeterRobTanjaWim 
Alex844445122
Anke1113533218
Cees93324416
Ed21449
Fred445555553340
Ingrid S.10234514
Jacob60
Peter7213111211
Rob110
Tanja35312213
Wim522217

Ranking September 2020 – Dierenportret

Naam:Fotonr:AlexAnkeCeesEdFredIngridJacobPeterRobTanjaWim 
Alex3336
Anke10455114323
Cees11333225220
Ed61443541123
Fred52215212
Ingrid S.731114515
Jacob42226
Peter80
Rob22544353430
Tanja951524415330
Wim10

Totaalscore 2020/2021

Seizoen 2020/2021juli/augsept.okt.nov.dec.jan.feb.mrt.apr.meijun.Totaal
Alex Haylett9622211139800080
Anke Lodewijks32318151391034000125
Cees Petter142016131827257000140
Ed Lodewijks1423909212216000114
Fred van Duijn401240243216740000211
Ingrid Schot81514352882615000149
Jacob Groenewold33601911293322000153
Peter Friederich19011171000500062
Rob Beekman230074915400071
Tanja de Mooij10301310329910000114
Wim Messink1307232649400086

Ranking Augustus 2020 – Kerken

Naam:Fotonr:AlexAnkeCeesEdFredIngridJacobPeterRobTanjaWim 
Alex331149
Anke11213
Cees44431214
Ed911252314
Fred5155551455440
Ingrid84318
Jacob233435334533
Peter65224212119
Rob1022
Tanja725310
Wim1424313